Dzień zdrowia

1030 731 Los Majkelos

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym DNIU ZDROWIA 
7 kwietnia 2022r.

7 kwietnia odbędzie się kiermasz szkolny pod hasłem „Zdrowo jem”, na którym będą sprzedawane zdrowe przekąski, przygotowane przez uczniów i rodziców klasy 6b, 5c, 5d. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego.

<<< PROGRAM DNIA ZDROWIA DO POBRANIA >>>

Konkursy dla chętnych uczniów:

1. Wykonanie plakatu w dowolnym programie graficznym (np. Paint, Gimp, Canva) lub tekstowym Word pod hasłem: „Nasza planeta, nasze zdrowie”. W pracy można wykorzystać max. 2 grafiki z internetu i mogą one zajmować w sumie 25 procent pracy. Rozmiar pracy A-4/A-5, prace należy zapisać w formacie jpg, png, pdf, docx. Najlepsze prace zostaną docenione oceną z informatyki. Podpisaną prace należy wysłać do p. Agnieszki Cofór poprzez aplikację Teams (np. 5e_Jan_Kowalski);

2. „Pysznie, zdrowo, kolorowo, czyli samo zdrowie na talerzu” – zdjęcie potrawy, przepis kulinarny, podpisane w widocznym miejscu (należy przesłać do p.Małgorzaty Ziętek do dnia 8 kwietnia na Teams);

3. Podejmij sportowe wyzwanie – należy podjąć dowolną aktywność fizyczną i nagrać filmik a następnie przesłać do p. Magdaleny Głąb na Teams.

4. Piramida żywienia – należy ułożyć swoją piramidę z naturalnych produktów występujących na plakacie i wykonać zdjęcie, które należy wysłać do p. Agnieszki Cofór w aplikacji Teams.

 

 Termin nadsyłania zadań do odpowiedzialnych nauczycieli trwa do 10 kwietnia 2022r (z wyjątkiem zdjęcia potrawy). Najciekawsze prace zostaną nagrodzone ocenami z wychowania fizycznego.
Wszelkich informacji udzielają p. A.Cofór, p. M.Ziętek

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos