„Pani z basenu”

Nazywam się Anna Marzec i jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 45 w Sosnowcu, w której pracuję od 2009 roku.
Bieżący rok 2020 poprzez konieczność zdalnego nauczania skłonił mnie do założenia kanału na You Tube pod nazwą „Pani z Basenu”.

 

Dlaczego „Pani z Basenu”?

Uzasadnienie jest bardzo proste. Wielu uczniów kojarzy mnie bardziej z zajęć na basenie niż na sali gimnastycznej, nazywając mnie po prostu „Pani z basenu”.
Kanał został stworzony na potrzeby zdalnego nauczania aby w jak najlepszy sposób motywować dzieci do aktywności fizycznej ,oraz dzielić się wiedzą i pomysłami z innymi nauczycielami. Podczas wielu lat edukacji jako nauczyciel wychowania fizycznego staram się systematycznie uświadamiać uczniom, że ruch powinien towarzyszyć człowiekowi na każdym etapie jego życia. Celem zamieszczanych filmów jest przede wszystkim dbałość o wszechstronny rozwój fizyczny młodego pokolenia, wiedzę oraz dostarczenie dawki dobrej zabawy i radości np. poprzez Sportowe Challenge.

Nagrywanie filmów daje mi mnóstwo satysfakcji a uczniom mam nadzieje, że dużo motywacji i rozrywki. Kontynuuje zatem swoje poczynania, wszystkim uczniom i pozostałym oglądającym, życzę miłego oglądania i dużo pozytywnej energii.

                                                 Do zobaczenia na kanale

                                                             Anna Marzec

 

``Pani z basenu``

Zobacz więcej