Artystycznie dla Hospicujm

1030 731 Los Majkelos

16 listopada  w sali widowiskowo-koncertowej MUZA odbył się kolejny już koncert charytatywny „Artystycznie dla Hospicjum” organizowany przez OPP nr 1 w Sosnowcu. Na scenie wystąpiły dwie nasze uczennice z klasy 7c Iga Marek z bratem Ignacym z klasy 2d, Karolina Karpińska z siostrą Natalią z 3c.

Nasz szkolny wolontariat Pola Nadziei również włączył się w to piękne wydarzenie, poprzez obsługę szatni, kwestowanie do puszek oraz przygotowanie stoiska ze słodkościami i kartkami świątecznymi. Kwota, którą udało nam się zebrać i przekazano na rzecz hospicjum wyniosła 1529,43 zł.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i wolontariuszom za upieczenie ciast: Pani Joannie Szafraniec, Pani Annie Sieczce, Pani Aleksandrze Wójcik – Dziurze, Pani Edycie Wikarek, Pani Justynie Plucie, Pani Anecie Kowalik.

Bardzo dziękujemy wolontariuszkom, które aktywnie zaangażowały się w pomoc podczas koncertu: Ninie Niełacnej 8a, Zofii Sitko 8a, Amelii Szwed 8a, Zuzannie Szmidt 8b, Wiktorii Gębali 8e, Laurze Pasternak 8e, Michalinie Plucie 8g, Hani Piotrowskiej 8g oraz rodzicom, którzy zapewnili transport własny.

Opiekunowie wolontariatu Agnieszka Cofór i Małgorzata Ziętek

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos