Ogólnopolski konkurs dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków

W poniedziałek startuje ogólnopolski konkurs dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków (24.01-06.02.22)

Setki nagród indywidualnych dla uczniów 20 najbardziej zaangażowanych szkół, a dodatkowo, każdy aktywny uczeń to 5 zł na WOŚP. W zeszłym roku angażując szkoły i dzieci z całej Polski „wyćwiczyliśmy” dla WOŚP ponad 1 mln złotych. W 2022 roku idziemy także po 1 000 000 PLN!

Nagrody zdobędzie aż 20 najaktywniejszych szkół! Do zdobycia setki krokomierzy Huawei Band 4. Konkurs daje szansę zwycięstwa każdej szkole, bez względu na liczbę uczniów!

T𝐫𝐰𝐚 𝐫𝐞𝐣𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐭 𝐮𝐜𝐳𝐧𝐢𝐨́𝐰 𝐰 𝐚𝐩𝐥𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐢

— wystarczy pobrać apkę Pho3nix Kids ze sklepów Google Play oraz AppStore,

— zsynchronizować ją z aplikacją Google Fit (Android) oraz Apple Health (iOS)

— podążać za instrukcją <<< K  L  I  K >>>

Zachęcamy wszystkich do pobrania aplikacji, zarejestrowania się i wzięcia udziału w tej pięknej akcji zbierania kroków.

W tamtym roku wspólnie wywalczyliśmy warsztaty sportowe, które odbyły się w naszej szkole.

Link do relacji z warsztatów <<< K  L  I  K >>>

Start rywalizacji 24.01 – już w ten poniedziałek.

Przy rejestracji proszę pamiętać o wyborze miejscowości, w której mieści się Nasza szkoła.

Następnie z listy dostępnych szkół z Sosnowca wybrać SP45.

Przypisanie szkoły do konta jest konieczne, aby kroki były brane pod uwagę w akcji „FUNDACJA PHO3NIX GRA Z WOŚP”.