Marsz Nadziei 2021

Drodzy wolontariusze PÓL NADZIEI!

Dobiega końca tegoroczna współpraca naszej szkoły z Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Już po raz drugi (z powodu obostrzeń) nie będzie możliwości zorganizowania tradycyjnego MARSZU NADZIEI. Ale odbędzie się wirtualny.

Jeśli w Waszym otoczeniu jest ktoś, kto nie jest wolontariuszem PÓL NADZIEI, a chciałby wziąć udział w tej akcji, to również serdecznie zachęcamy.

Uwaga!!! Podsumowując informacje zawarte w załączniku, trzeba wybrać jedną z poniższych propozycji :
– wykonać pracę plastyczną z akcentem żonkila (podpisaną nazwiskiem i imieniem, klasą i szkołą SP45) , a potem zrobić zdjęcie tej pracy i WYSŁAĆ do p. ZIĘTEK lub do p. COFÓR na prywatny czat DO 11 MAJA
– zrobić sobie zdjęcie w żółtym przebraniu – podpisać i wysłać (jak wyżej)
– swoje zdjęcie ozdobić „żonkilową ramką” – podpisać i wysłać (jak wyżej)

Do 14 maja można także Wasze prace bezpośrednio przesłać do Koordynatora Wolontariatu na adres: t.kwiecien@hospicjum.sosnowiec.pl (TYLKO WTEDY NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAMIEŚCIĆ ICH NA STRONCE SZKOŁY).

Serdecznie Was zachęcamy do udziału

w wirtualnym MARSZU NADZIEI :-)
p. Małgorzata Ziętek i p. Agnieszka Cofór