Serdecznie zapraszamy Was kochani uczniowie Szkoły Podstawowej nr 45 w Sosnowcu do wzięcia udziału w konkursie o tematyce Wielkanocnej.

Zadania dla uczestników:
dla klas I- III zadaniem ucznia jest wykonanie Baranka Paschalnego lub kolorowej pisanki świątecznej. Technika wykonania tych prac jest dowolna, ważne jest, aby zachować w tych pracach element świąt Wielkanocnych.

dla kas IV- VI szkoły podstawowej zadaniem ucznia jest wykonanie kolorowej palmy lub kartki o tematyce świątecznej. Wyróżnione zostaną prace, które, będą wykonane zgodnie z tradycją świąt katolickich.

dla klas VII – VII uczniowie mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej techniką witrażu. Tematem pracy jest jedna ze stacji drogi krzyżowej. Uczeń wybiera jedną ze stacji Drogi Krzyżowej i wykonuje na szkle lub na kartonie format A-4 witraż przedstawiający jedną ze stacji.

Wszystkie wykonane prace na konkurs przesyłamy do swoich nauczycieli uczących religii. Prosimy o podpisanie każdej pracy. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Nagrody: ciekawe książki, słodycze, materiały plastyczne.