Śnieżka dla Hospicjum II

27 listopada 2018r. mieliśmy możliwość zaprezentowania w sali widowiskowo – koncertowej MUZA w Sosnowcu przedstawienia pt. „Śnieżka dla Hospicjum II”. Była to akcja charytatywna na rzecz Zagłębiowskiego Centrum Wsparcia Opiekuńczo – Rehabilitacyjno – Psychologicznego – Hospicjum Św. Tomasza ap.

W przedstawieniu brali udział uczniowie klas I, III i IV oraz chór szkolny przygotowani przez nauczycieli p. Jolantę Stanek i p. Lucynę Gil.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, rodzice oraz bliscy naszych młodych aktorów.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej oraz hojności licznie zgormadzonej publiczności udało się zebrać kwotę 4400,15 zł na rzecz podopiecznych hospicjum.

Serdeczne podziękowania składamy paniom Dyrektor za inicjatywę oraz wszystkim organizatorom imprezy, która przyczynia się do promocji naszej szkoły.

Już wkrótce zapraszamy na filmową relację z wydarzenia!

Więcej zdjęć na Facebook’u  <<<  K L I K >>>