„Mój kot” – wyniki konkursu

Szkolny Klub Wolontariusza „Radosny patrol” ma zaszczyt przedstawić piękne prace plastyczne uczniów klas 1-3, które wykonali z okazji Dnia Kota.

Prace są wspaniałe, trwały długie i zażarte dyskusje wśród sędziów, które z nich mają być nagrodzone. Uważamy, że absolutnie wszystkie zasługują na podziw.  Każda z nich jest dowodem na talent, kreatywność  i serce naszych uczniów. Chcemy, aby mogły cieszyć nasze oczy dlatego przygotowaliśmy pokaz prac.

Oto wyniki:

I miejsce – Weronika Cecha Id i Liliana Krawczyk IIIb

II miejsce – Amelia Krogulec Ia i Bruno Pochroń II c

III miejsce – Judyta Magnuszewska III a, Alan Kucharski Ic, Maksymilian Jabłoński II a

Pozostałe prace zostały wyróżnione, a każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymuje tytuł „Przyjaciel kota”. Dyplomy i nagrody będą do odebrania wraz ze świadectwami.

Gratulujemy i dziękujemy za wielkie zaangażowanie. Zawsze wspieracie nas  w akcjach na rzecz zwierząt.

Do zobaczenia we wrześniu!
Wolontariusze wraz z opiekunami