Konkurs językowo-plastyczny dla klas IV – VIII

Konkurs  językowo-plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w Londynie, Paryżu i Berlinie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie językowo-plastycznym organizowanym dla uczniów klas IV-V oraz VI-VIII.
Zadaniem uczestnika jest opracowanie i wykonanie w formie lapbooka (klasy IV-VIII) na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.

Klasy IV-V mogą zamiast labooka przygotować kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Zdjęcia prac prosimy przekazać do swoich nauczycieli poprzez Teams.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do dnia 15 grudnia 2020 roku. Członkowie jury będą przyznawali punkty w następujących kategoriach:
– poprawność językowa i merytoryczna
– dobór treści (czy są istotne z punktu widzenia ucznia i dla niego zrozumiałe)
– estetyka wykonania pracy
– sposób przedstawienia informacji (czy jest pomysłowy, zaskakujący, ciekawy, logiczny, ułatwiający ich zapamiętanie).

Na wyróżnionych będę czekały nagrody w postaci książek lub publikacji językowych oraz bonów podarunkowych.