„Sportowy Kalendarz Adwentowy SP45”

Jeśli chcesz wziąć udział w challenge, należy dokumentować wykonywane ćwiczenia za pomocą robienia zdjęć. W ostatni dzień, czyli 24. 12 utworzyć z nich krótką prezentację lub kolaż. Najciekawsze trzy prace zostaną nagrodzone.

Przede wszystkim ważne jest, abyś chciał/chciała wziąć udział w tym zadaniu – wyzwaniu.

Liczy się Twoje samozaparcie i samodyscyplina

Codziennie korzystasz z zestawu ćwiczeń lub zadania, wyznaczonych na konkretny dzień. Zadania zamieszczane są na Padlecie. Link znajduje się na stronie szkoły.
stronie szkoły.
To od Ciebie zależy ile serii i powtórzeń wykonasz. Możesz sugerować się podanymi propozycjami, ale nie musisz – możesz wykonać więcej lub mniej.

Pamiętaj, aby wykonywać ćwiczenia w bezpiecznym miejscu. Możesz ćwiczyć sam/a lub z rodziną.

Możesz codziennie dopisywać motywacyjne hasła w komentarzach na Padlecie.

Jeśli chcesz możesz podzielić się swoimi sukcesami ze swoim nauczycielem WF-u (na pewno doceni Twoje zaangażowanie).