Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Sosnowcu

18 marca nasi uczniowie, w większości zrzeszeni w wolontariacie POLA NADZIEI, mieli przyjemność wystąpić z montażem słowno – muzyczno – tanecznym przed seniorami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu.

Recytacja wierszy, wspólne śpiewanie i gra na instrumentach wzbogaciły to spotkanie. Seniorzy byli szczerze wzruszeni, a dodatkowa atrakcją było zaproszenie do wspólnej zabawy – rozwiązywania zagadek.

Na zakończenie występu każdy z seniorów otrzymał ręcznie robioną kartkę z najlepszymi życzeniami oraz słodką muffinkę.

W przedstawieniu wzięli udział: Lila Juszczyk i Lila Glonek 4a, Emilka Ziomko i Aniela Nowińska 5d, Nina Kobusińska, Anastazja Gawron i Julia Ziębińska 6d oraz uczniowie klasy 8c – Karolina Karpińska, Iga Marek, Nataniel Kowalik i Michał Grądek.

Na instrumentach zagrali: Iga Marek – skrzypce

Michał Grądek – saksofon

Emilka Ziomko – gitara

Wokalną stronę występu zawdzięczaliśmy Anieli Nowińskiej, Karolinie Karpińskiej i Idze Marek, a zatańczyły Lila Glonek i Lila Juszczyk.

Przedstawienie przygotowały – Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór