Szkolny Kiermasz świąteczny

Od wielu lat wspieranie sosnowieckiego hospicjum odbywa się poprzez organizację szkolnego kiermaszu świątecznego. Inicjatorami tego wydarzenia są wolontariusze Pół Nadziei.

Podobnie w tym roku, kiermasz odbył się podczas grudniowych zebrań z rodzicami w dniu 14 grudnia. Rodzice mogli zakupić ozdoby świąteczne, choinki, bombki, kartki, konkursowe pierniki i wiele innych pięknych artykułów wykonanych przez opiekunów, rodziców i wolontariuszy.

Dziękujemy wolontariuszkom, które poświęciły swój czas, podczas kiermaszu: Karolinie Karpińskiej, Idze Marek, Kai Łach, Anastazji Gawron, Ninie Kobusińskiej, Lenie Czekalskiej.

Dziekujemy Nauczycielom i Rodzicom, którzy odwiedzili stoiska i wsparli Hospicjum, to dzięki Państwu zebraliśmy kwotę 2498 zł.

Opiekunowie wolontariatu: Agnieszka Cofór i Małgorzata Ziętek