„O granicach, czyli co się kryje za NIE” (zmiana terminu szkolenia)

Kontynuując nasz szkolny cykl bezpłatnych szkoleń dla rodziców zapraszam na bezpłatny warsztat szkoleniowy z Moniką Szczepanik: „O granicach, czyli co się kryje za NIE”. Tym samym udaje się nam spełnić Państwa prośbę i zorganizować ponownie zajęcia z prowadzącą.

TEMAT WARSZTATU: „Na spotkaniu zdefiniujemy, czym są granice i jak dbać o nie, gdy ludzi i spraw w rodzinie jest dużo. Sprawdzimy, co kryje się za NIE i czego potrzebujemy by NIE nie było początkiem konfliktu.

Kim jest Monika Szczepanik?

– mama dwóch dziewczynek, trenerka empatycznej komunikacji, pedagog.
– autorka książki „Jak zrozumieć się w rodzinie”.
– organizuje zimowe i letnie obozy rodzinne w duchu Porozumienia bez Przemocy.
– wierzy słowom Rosenberga, że „wystarczy, aby jedna osoba znała język PbP, i to już zwiększa zrozumienie i więź w komunikacji”.
– strona prowadzącej: http://monikaszczepanik.pl/

Termin warsztatów: 13 grudnia (środa) godz. 17.00 (sala 45 II piętro);
– zapisy do 6 grudnia (otrzymają Państwo wiadomość przez dziennik Vulcan);
– liczba miejsc: 50 (decyduje kolejność zgłoszeń) – zapisu dokonujemy odpowiadając na tę wiadomość, jako potwierdzenie zapisu otrzymają Państwo kolejną wiadomość.
– warsztaty są bezpłatne dla rodziców uczniów SP45.

Zapraszamy do udziału!