Kółka zainteresowań w SP45 – część 1

Na naszej stronie będziemy prezentować zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania naukowe, artystyczne oraz czytelnicze naszych uczniów.

📅 Dziś zapraszamy do udziału w kółku technicznym:

🔧WTOREK – godz. 12.40 – 14.25 – prowadzi p. Lucyna Gil;

🔨 WTOREK – godz. 14.40 – 15.15 – prowadzi: p. Anna Szczepańczyk;

Zajęcia koła technicznego organizowane są dla uczniów klas IV – VIII, którzy lubią majsterkować lub chcą takie umiejętności posiąść. To także znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu!

Uczestnicy poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, uczą się posługiwania różnorodnymi narzędziami.

Młodzi majsterkowicze uczą się samodzielności, staranności wykonania, cierpliwości, współpracy, dbania o porządek w sali i na stanowisku pracy, poznają sposoby wykorzystania różnorodnych materiałów, rozwijają swoją kreatywność, nabywają nowych doświadczeń.

Podczas naszych zajęć dotychczas powstają: wizytówki, biżuteria oraz breloczki do kluczy. Udział w zajęciach z majsterkowania daje dzieciom ogromną satysfakcję z samodzielnie wykonanych prac.

Zajęcia prowadzą:

p. Lucyna Gil i p. Anna Szczepańczyk