Sukces Konstantego Grodeckiego z klasy 8g!

III miejsce dla Konstantego Grodeckiego w Ogólnopolskim Konkursie „Le Petit Prince dans mon imagination”

Organizatorzy konkursu, VIII LO im. B. Krzywoustego oraz wrocławska filia Alliance Française, nagrodzili III miejscem pracę naszego ucznia – Konstantego Grodeckiego z klasy 8G.

Jest to wielkie wyróżnienie bowiem w konkursie udział wzięło 140 uczniów z wielu miast i miejscowości (Bielany Wrocławskie, Czarków, Gliwice, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Kościan, Łódź, Niemce, Nowy Sącz, Nowy Wiśnicz, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Piastów, Pszczyna, Pyskowice, Rzeszów, Skierniewice, Sosnowiec, Świdnica, Tarnów, Warszawa, Włodawa oraz Wrocław).

Konstantego czeka teraz podróż do Wrocławia na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 12:00 w siedzibie Stowarzyszenia Alliance Française.

Serdeczne gratulacje!