Miejcie nadzieję!

Uczniowie i absolwenci naszej szkoły w nocy z 1 na 2 kwietnia wzięło udział w Pallotyńskim Czuwaniu Młodzieży w Częstochowie. Pierwsza część spotkania odbyła się w DOLINIE MIŁOSIERDZIA, gdzie po zawiązaniu wspólnoty zjedliśmy kolację i wzięliśmy udział
w pięknym UWIELBIENIU.

Wieczorem przenieśliśmy się na JASNĄ GÓRĘ, aby pobyć trochę w tym szczególnym miejscu. Zaczęło się od – wiadomo – od Apelu… Później była konfa, adoracja… Można było pogadać, pośpiewać, pomyśleć trochę. Była też okazja, żeby POZNAĆ INNYCH MŁODYCH, POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH ludzi z różnych miast Polski.

Chociaż często słyszymy, że sytuacja, praca, relacja, starania są pozbawione sensu – beznadziejne… my MODLILIŚMY SIĘ o NDZIEJĘ, SŁUCHALIŚMY o NADZIEI, a przede wszystkim DZIELILIŚMY SIĘ NADZIEJĄ w spotkaniu z JEZUSEM oraz DRUGIM CZŁOWIEKIEM!
Kolejna edycja czuwania jesienią. Dołącz do NASZEJ EKIPY, jeśli chcesz…

Pozdrawiam,
ks. Krzysiek