„Ramię w ramię przez las”

W ramach projektu integrującego młodszych uczniów ze starszymi uczniami „Ramię w ramię przez las” klasa 1e wraz ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy 5b uczestniczyła we wspólnej wycieczce do Nadleśnictwa w Katowicach.

Starsi uczniowie opiekowali się pierwszoklasistami, w ramach wspólnej przygody w lesie nawiązały się rozmowy, relacje, dzieci pomagały sobie wzajemnie przemierzając wspólnie leśne dróżki. Oby zawsze starsi uczniowie byli przykładem dla młodszych uczniów, którzy tak bardzo tego pragną.

Dziękujemy Panu Markowi – Leśniczemu z Nadleśnictwa w Katowicach za ugoszczenie nas w leśnych progach, za dużą dawkę wiedzy nie tylko o przyrodzie, która była przeplatana wątkami historycznymi.