IX Diecezjalny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

🟢Zapraszam uczniów z klas I -V do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną.

🟢Organizator:
Szkoła Podstawowa nr 13 , Parafia świętej Jadwigi Królowej w Dąbrowie Górniczej.

Patronat honorowy:
Biskup diecezji sosnowieckiej Grzegorz Kaszak, Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza

🟢W konkursie mogą brać udział dzieci z klas I – V z terenu diecezji sosnowieckiej.

🟢 Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne o wielkości 60 – 90 cm.

🟢 Technika wykonania: własnoręcznie z wykorzystaniem materiałów i surowców naturalnych (bukszpan, żarnowiec, wydmuszki, bazie, bibuła, wstążki, suche kwiaty itp.)

Warunki udziału:
🟢praca dziecka z pomocą rodziców,
🟢wykorzystanie materiałów i tworzyw naturalnych oraz tradycyjnych form zdobienia

W TYM ROKU PROSZĘ PRZESŁAĆ 2 ZDJĘCIA PALM (jedno samej palmy, drugie dziecko trzymające palmę).

🟢UWAGA! Przesłanie zdjęć pracy jest równoznaczne ze zgodą na jej prezentowanie i przetwarzanie danych osobowych. Prace powinny być dodatkowo opisane w wiadomości metryczką zawierającą imię i nazwisko dziecka (a także klasa) oraz nauczyciela (nr telefonu), informacje z której uczeń jest szkoły.

🟢Zdjęcia należy przesyłać do dnia 01.04.2023

Więcej informacji na temat konkursu udziela pani Beata Szafraniec