Relacja z „Dnia Kota”

W piątek 17 lutego wolontariusze RADOSNEGO PATROLU przygotowali dla uczniów naszej szkoły atrakcje z okazji Dnia Kota.
Uczniowie zorganizowali kiermasz z pysznymi ciastami, zabawy dla najmłodszych, kolorowanki, kocie maski, malowanie twarzy, a przede wszystkim warsztaty, które poprowadzili wolontariusze ze Stowarzyszenia Kocia Przystań.
Nasi goście opowiedzieli, jak opiekować się kotami i zachęcali do pomagania tym uroczym zwierzętom.
W poniedziałek 20 lutego uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie wiedzy o kotach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.
Jesteśmy wdzięczni za pomoc wszystkim osobom, które włączyły się w akcję. Mieszkańcom Kociej Przystani bardzo spodobały się prezenty!

Pomagamy, bo chcemy!