Warsztaty kulinarne 2a

🍽W czwartek 9 lutego, uczniowie klasy II a uczestniczyli w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez rodziców naszej uczennicy Alicji, pracowników restauracji „Warszawska” w Sosnowcu.

🍨Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat wypieku chleba, słodziutkich bez i wyrobu lodów. Każdy uczestnik mógł udekorować bezę według własnego pomysłu.

🍞Chleb wypiekany była w specjalnym piecu, pod obserwacją dzieci. Gotowe chlebki z żurawiną, czarnuszką i sezamem nie tylko prezentowały się wyśmienicie, ale i smakowały wybornie.
Dziewczynki pod na kierunkiem pracownika restauracji uczyły się nakrywać do stołu.

💙Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi Łuczkiewiczowi – zastępcy szefa kuchni restauracji „Warszawska” za wspólnie spędzony czas i przepyszną zabawę! 😊