31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W niedzielę 29 stycznia 2023 odbył się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tym razem pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” podczas którego nie zabrakło naszych wolontariuszy.
Jak zawsze tego dnia było sporo atrakcji i wrażeń, a na ulicach pojawili się wolontariusze z puszkami i czerwonymi serduszkami.
Wolontariusze z naszej szkoły zgłoszeni w różnych Sztabach WOŚP rozmieszczonych na terenie naszego miasta po raz kolejny włączyli się do kwesty.
Uczniowie, którzy kwestowali to między innymi Borys Ziemnicki z 8 G, Jakub Lis z 8 G i jego siostra Zuzanna z 5 B, Iga Marek z 7 C. Finał WOŚP to masa dobra rozlewająca się po całym świecie.

Jeśli macie swoje zdjęcia z finału WOŚP – prześlijcie je do p. Beaty Szafraniec.