Famous vampires figures – Happy Halloween 2022

🧛 W tym roku szkolne obchody Halloween połączyliśmy z naszą pasją do czytania, ale o tym za chwilę.

👻 A na początku było piątkowe przedpołudnie, kiedy to na szkolnych korytarzach pojawiło się  wiele barwnych postaci z filmów, bajek i komiksów –  kreatywność naszych uczniów i ich rodziców wprawiła nas w zachwyt. Gratulacje! (m.in. para przyjaciółek przebrana za jabłko i robaczka 🍎🐛- skradła nasze serce, a to dopiero początek).

📺 Zobaczycie m.in.: panny młode, Goofie’go, Charlie’go z Fabryki Czekolady, Harley Quinn, Wednesday Addams i wiele innych cudownych postaci. 😎👻🧛

📽W naszej filmowej relacji usłyszycie również o najsłynniejszych postaciach wampirów, które weszły do kanonu światowej literatury i popkultury.

📸Klasy 7c i 8g dwujęzyczne przygotowały plansze do halloween’owej fotobudki – można było się wcielić w Demogorgon’a z Stranger Things czy strasznego klauna. 🙃

📚Wraz z klasami 5a, 7c i 8d przypomnieliśmy sobie różne halloween’we pozdrowienia, które znajdziecie między recenzjami książek o wampirach.

❤ Dziękujemy wszystkim uczniom za pomysłowość, zaangażowanie i dobry humor.  Z Wami można zdobywać świat! 😎

🎤Dziękuję też wspaniałym lektorkom z klasy 8g w składzie:

Amelia Sobiegraj, Agata Kowalczyk, Sandra Zdeb, Hanna Piotrowska, Aleksandra Dąbrowska i Emilia Kruk – za profesjonalizm podczas nagrań audio. 🖤

Podczas realizacji filmiku wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Zapraszamy do oglądania! 🧛‍♂️