Kiermasz wielkanocny

28 i 29 marca w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny, zorganizowany przez wolontariuszy PÓL NADZIEI. Można było na nim zakupić kartki świąteczne oraz drobne ozdoby wielkanocne, a dzięki pomocy Pań : Ciećki, Wójcik-Dziury, Karpińskiej, Urbańskiej, Sieczki, Niełacnej, Ligęzy, Szwed, Pluty i Kozioł (Mamy wolontariuszy PÓL NADZIEI), także przepyszne ciasta.

Cały dochód w kwocie 1333 zł został przekazany na bieżące potrzeby sosnowieckiego hospicjum.

Serdeczne podziękowania kierujemy także do Krystiana Ciećki, Martyny Dziury, Karoliny Karpińskiej, Lenki Musiał, Lenki Urbańskiej (z klasy 6B), Wiktorii Gębali, Laury Pasternak i Gabrysi Zielińskiej (z klasy 7E), którzy z ogromnym zaangażowaniem zachęcali do kupowania wszystkich artykułów.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w tej akcji charytatywnej.

Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór