💻ASY INTERNETU w SP 45📱

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wysłuchać różnorodnych interaktywnych wykładów w ramach lutowej Konferencji Asów Internetu.

🔵 Klasy 1-3 zostały zaproszone na zajęcia Marty Florkiewicz- Borkowskiej “W krainie życzliwości” oraz Krzysztofa Jaworskiego “W poszukiwaniu źródeł odwagi”.

🔴 Dla klas 4-8 organizatorzy przygotowali warsztaty prowadzone przez Monikę Mikołajczuk “Rośnij w siłę”, Joannę Apanasewicz “Trenuj zmysły – bądź uważny” oraz Kamila Paździor “Włącz Rozsądek”.

🟡Wszystkie zajęcia były doskonale przygotowane i prowadzone z dużym zaangażowaniem.

🟢Asy Internetu to bezpłatny program, który jest skierowany do szkół podstawowych w całym kraju. Jego celem jest wzmacnianie w dzieciach i nastolatkach wartości, które pomogą im uniknąć zagrożeń w sieci.

🔵W Polsce program realizują wspólnie Fundacja Szkoła z Klasą i Google

📍 Zagraj w „Interlandię”, by stać się świadomym użytkownikiem intrentu: <<< INTERLANDIA >>>

📍 Zobacz nagranie z konferencji: <<< NAGRANIE Z KONFERENCJI >>>