Wycieczka III a, IV a i IV e 🚌🌞

940 788 Los Majkelos

Upalna, czerwcowa pogoda była wprost wymarzona do zorganizowania trzydniowego, integracyjnego wyjazdu 🌅. W dniach 17-19 czerwca uczniowie klas 3a, 4a i 4e pod opieką pań P. Więcek, M. Głąb, M. Kapuścik, J. Stanek, O. Kufel i A. Hansel uczestniczyli w wycieczce do Kluszkowców koło Czorsztyna 🏞️.
Dzieci miały okazję odwiedzić nie tylko historyczny zamek w Niedzicy 🏰, ale także uczestniczyć w rejsie gondolką po Jeziorze Czorsztyńskim 🚤. W drugim dniu uczniowie zdobyli Górę Wdżar, wspinając się na nią Szlakiem Papieskim 🚶‍♂️🚶‍♀️. Cudne widoki zrekompensowały wysiłek i zmęczenie naszych piechurów 🌄.
Chociaż program był napięty, to jednak umożliwił uczniom integrację i wspólną zabawę 🤗. Plażowanie nad jeziorem, spacery, ognisko i góralskie zabawy na pewno na długo zostaną w pamięci 🏖️🔥, a zdobyte doświadczenia będą inspiracją do dalszych odkryć i nauki 📚.

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos