TURNIEJ PIŁKARZYKÓW

Z zadowoleniem przedstawiam informacje na temat szkolnego turnieju piłkarzyków zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego:
Niedawno na terenie naszej szkoły odbył się ekscytujący turniej piłkarzyków, zorganizowany przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Wydarzenie to zgromadziło uczniów z różnych klas, którzy wzięli udział w rywalizacji, aby wyłonić najlepszą drużynę. Do gry przystąpiło aż 14 par uczniów w tym 2 pary żeńskie. Turniej był doskonałą okazją do promocji zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz integracji społeczności szkolnej. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, przeżyć emocje związane z rywalizacją i spędzić czas w miłej atmosferze. Wygrani dostali w nagrodę piłeczki do piłkarzyków aby mogli szlifować swój talent.

Wgrane pary:
1 miejsce Michał Grądek, Emil Mazurek
2 miejsce Marcel Wikarek, Robert Horyń
3 miejsce Kamil Struzik, Gabriel Kyzioł

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych udanych wydarzeń sportowych, które będą sprzyjały integracji społeczności szkolnej oraz promocji zdrowego stylu życia. 💪