Mistrzostwa Sosnowca w mini-siatkówce dziewcząt

940 788 Los Majkelos

Za nami pierwsze zmagania w Mistrzostw Sosnowca w mini siatkówce dziewcząt, które odbyły się w SP 40 w Sosnowcu, a drużyna dziewcząt z pewnością dała z siebie wszystko! Po wygraniu meczów w swojej grupie, zasłużenie przeszły do półfinału, co jest niewątpliwie imponującym osiągnięciem. Zawody były zacięte, a każdy mecz był pełen emocji i intensywnej rywalizacji. Dziewczęta pokazały swoje umiejętności i determinację, walcząc o każdy punkt i dążąc do zwycięstwa.

Nasza reprezentacja:
🏐Barbara Skwara
🏐Laura Bigda
🏐Zofia Kowal
🏐Bianka Hajduga
🏐Dominika Pabiś
🏐Celina Rabczak
🏐Jagoda Bysiec
🏐Natasza Nowak
🏐Aniela Nowińska

Gratulacje dla drużyny za ich sukcesy i za reprezentowanie Sosnowca w taki wspaniały sposób. 💙

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos