Świąteczny Koncert Charytatywny SP45 „Z sercem do serca” – fotorelacja

1030 731 Los Majkelos

18 grudnia o godz. 17.00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbył się w występ artystyczny „Z sercem do serca”.
Dziękujemy zgromadzonym gościom za liczne przybycie i otwarte na pomaganie serca ❤️(w zeszłym roku nasza aula okazała się za mała, w tym roku Muza, w przyszłym roku przyjdzie nam Państwa zaprosić na sosnowiecki stadion).
Dziękujemy panu Mateuszowi Bochenekowi – Poseł na Sejm RP, Prezydentowi Miasta Sosnowca panu Arkadiuszowi Chęcińskiemu za pięknie życzenia i przemówienie.
Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Sosnowcu Ilonie Osiak za wsparcie, patronat oraz ciepłe życzenia dla naszej Społeczności SP45
Pani Prezes Hospicjum św. Tomasza Ap. w Sosnowcu Małgorzacie Czapli za uczestnictwo w koncercie oraz wsparcie naszego szkolnego wolontariatu Pola Nadziei.

Podczas uroczystości odbyła się sprzedaż świątecznych wypieków oraz ozdób świątecznych. Zgromadzone fundusze zostaną przekazane mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Sosnowcu oraz pacjentom sosnowieckiego hospicjum. Z funduszy uzyskanych podczas koncertu będziemy również wspierać uzdolnienia naszych uczniów
Koncert przygotowali uczniowie klas I-VIII w reżyserii p. Jolanty Stanek, chór szkolny przygotowywał się pod opieką p. Lucyny Gil, a konferansjerkę przygotowała p. Katarzyna Kukla.

Klasy I-III przygotowały utwory pod opieką wychowawców: klasa 1a – p. Alicji Bargieł, klasa 1b – p. Marty Błachno-Nowak, klasa 1c -p. Doroty Klimczak, klasa 1d – p. Eweliny Lis, klasa 2a – p. Dominiki Łaski, klasa 2b – p. Anny Paśko, klasa 2c – p. Teresy Kalety, klasa 2d – p. Patrycji Klonek, klasa 2e – p. Natalii Starzyńskiej, klasa 3a – p. Jolanty Stanek, klasa 3b – p. Elżbiety Makuch, klasa 3c – p. Beaty Balcerek, klasy 3d – p. Katarzyny Mazaraki.

Występą towarzyszyła zimowa dekoracja przygotowana przez p. Martę Lachor-Winiarską.

Niech świąteczna atmosfera wyczarowana podczas koncertu towarzyszy nam na co dzień.
Dziękujemy za spotkanie, „Z sercem dla serca”
Do zobaczenia za rok! ❤️

<<< GALERIA ZDJĘĆ NR 1>>>

<<< GALERIA ZDJĘĆ NR 2 >>>

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos