Zakończenie klas 8

🎓24 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie klas ósmych. Uczniowie w obecności Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, Rodziców przekazali przedstawicielom klas 7 swoje obowiązki. Na ręce siódmoklasistów przekazali sztandar szkoły.

🎓Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów oraz gratulacje  dla ich rodziców.

🎓Dziękujemy Państwu Agnieszce i Pawłowi Krawczykom za wspieranie talentów i ufundowanie stypedniów dla Laureatów i Finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz reprezentowanie wszystkich darczyńców podczas uroczystej gali.

🎓Uczniowie klas ósmych zaprezentowali ostatni w murach naszej szkoły program artystyczny. Podziękowali wszystkim za lata spędzone w naszej szkole, kończąc występ słowami.

🎓Nie mówimy „Żegnajcie!”. Mówimy ,,Do widzenia!” Pamiętajcie słowa poety: Najpiękniejsze są dni, których nie znamy. Najpiękniejsze są dni, które przed nami […]”

🎓 Dziękujemy Rodzicom, Dziadkom, Pradziadkom oraz wszystkich Gościom za towarzyszenie naszym Ósmoklasistom w tym uroczystym dniu.

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>