Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego

1030 731 Los Majkelos

Msza Święta na Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Poświęcenie tornistrów.

10 września o godzinie 10.30 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty w Sosnowcu przy ul. Radosnej odbędzie się Mszy Świętej na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w niedzielnej Mszy Świętej inaugurującej rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego.

Uczniów klas pierwszych prosimy, aby przynieśli swoje tornistry i przybory szkolne. Zostaną one poświęcone, by dzieci, które rozpoczynają naukę szkolną z Bożą pomocą zdobywały wiedzę i rozwijały swoje zdolności.

Pozostali uczniowie otrzymają specjalne błogosławieństwo na rok szkolny 2023/2024.

 

 

Wasi Katecheci

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos