Wspaniały sukces plastyczny!

1030 731 Los Majkelos

Miło Nam poinformować, że podsumowano XIX Edycję Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego w kategorii plastycznej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 w Dąbrowie Górniczej, oraz Dąbrowskie Koło Miłośników Astronomii i Astronautyki.

W kategorii klas 4-6: I miejsce zdobyła Liwia Maszczyk z klasy 4a.

Wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała: Martyna Kwaśniak również z klasy 4a.

Należy zaznaczyć, że jest to konkurs prestiżowy ze względu na Patronat: Śląskiego Kuratora Oświaty, oraz Dyrektora Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie. Prace naszych uczennic reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny, były ciekawe, zaskakujące i wybiegały
w przyszłość.

Gratulujemy!!!
Marta Lachor-Winiarska
Artysta plastyk

 

Praca Martyny Kwaśniak z klasy 4a

Praca Liwii Maszczyk z klasy 4a

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos