Teatr „Animal farm”

1030 731 Los Majkelos

‘All animals are equal, but some animals are more equal than others.’

W czwartek 2 marca uczniowie klasy 8g i 8E mieli okazję obejrzeć spektakl w języku angielskim „Animal Farm” („Folwark zwierzęcy”) w chorzowskim Centrum Kultury. Jak wiemy, dzieło George’a Orwella jest przestrogą dla ludzi wszystkich czasów, jest to powieść – parabola, którą każdy powinien przeczytać i na pewno warto także zobaczyć jej interpretację na deskach teatru.

Wydarzenie to było doskonałą okazją do poszerzania wiedzy z zakresu literatury angielskiej i sprawdzenia swoich sił w rozumieniu języka angielskiego. Spektakl w wykonaniu aktorów Brytyjskiego teatru TNT Theatre był dla większości z nas pierwszym kontaktem ze sztuką przedstawianą w języku angielskim na żywo.

🇬🇧 Czekamy na okazję, aby móc obejrzeć kolejne spektakle po angielsku!

opiekunowie:
Anna Czernecka
Marzena Tyburska

FRAGMENT PRZEDSTAWIENIA: 

GALERIA ZDJĘĆ: 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos