Zajęcia we współpracy z Pałacem Młodzieży w Katowicach

Zajęcia w ramach „Młodzieżowej Akademii Mówcy z elementami improwizacji praktycznej Wyraź siebie!”

🔘Uczniowie klas 8 uczestniczą w zajęciach realizowanych przez Pałac Młodzieży w Katowicach w ramach „Młodzieżowej Akademii Mówcy z elementami improwizacji praktycznej Wyobraź siebie”.

☑️Celem warsztatów jest rozwijanie szeregu kompetencji społecznych i rozbudzenie pczucia pewności siebie. Modzież poznaje m. in: warunki skutecznej prezentacji, model prezentacji perswazyjnej, model AIDA (skuteczne narzędzie do zaciekawienia słuchacza). Ponadto poznaje potrzeby psychologiczne i merytoryczne suchaczy.

📣Uczniowie dowiadują się także czym jest „trójkąt uwagi” i jak dobierać słowa/zwroty, wzmacniające i osłabiające przekaz.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, którzy podkreślają, że udział w nich jest dla nich niesamowicie wartościowy.

Serdecznie dziękujemy Panu Rafał Rogowicz- trener mentalny, terapeuta, coach  za poprowadzenie spotkań warsztatowych 😊

<<< KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI >>>