„Z kolędą w sercu dla Hospicjum” – fotorelacja

12 grudnia o godz. 17.00 w auli naszej szkoły odbył się w występ artystyczny „Z kolędą w sercu dla Hospicjum”.

Dziękujemy zgromadzonym gościom za liczne przybycie i otwarte na pomaganie serca ❤️

Dziękujemy panu Mateusz Bochenek – Poseł na Sejm RP za pięknie życzenia i przemówienie.

Pani Prezes Hospicjum św. Tomasza Ap. w Sosnowcu Małgorzacie Czapli za uczestnictwo w koncercie oraz wsparcie naszego szkolnego wolontariatu Pola Nadziei.

Podczas uroczystości odbyła się sprzedaż świątecznych wypieków oraz ozdób świątecznych. Zgromadzone fundusze zostaną w całości przekazane Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Apostoła.

Koncert przygotowali uczniowie klas I-VIII pod opieką p. Jolanty Stanek, p. Lucyny Gil, p. Olgi Kufel, w przepięknej dekoracji przygotowanej przez p. Martę Lachor-Winiarską.