Kiermasz świąteczny – podsumowanie

1030 731 Los Majkelos

12 grudnia w naszej szkole odbył się występ artystyczny „Z kolędą w sercu dla Hospicjum”, który wprowadził wszystkich gości w świąteczny klimat.

Podczas uroczystości odbył się kiermasz dekoracji, kartek i ozdób świątecznych samodzielnie przygotowanych przez wolontariuszy, rodziców i opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu Pola Nadziei. Ze sprzedaży podczas kiermaszu uzyskano łacznie kwotę 5️⃣7️⃣2️⃣4️⃣,9️⃣3️⃣ zł, a także wolontariusze zbierali pieniądze do puszki, którą przekazano do hospicjum (5️⃣3️⃣5️⃣,4️⃣3️⃣).

Od września do listopada wolontariusze wraz z opiekunami wykonywali kartki świąteczne, które w ilości 300 sztuk zostały sprzedane do trzech zaprzyjaźnionych firm na kwotę 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣zł. Pieniądze te również zasiliły konto hospicjum.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcję charytatywną.

Opiekunowie wolontariatu Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos