#LaboratoriaPrzyszłości – sala warsztatowa

Zajęcia koła technicznego organizowane są dla uczniów klas IV – VIII, którzy lubią majsterkować lub chcą takie umiejętności posiąść. To także znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu!

Uczestnicy poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, uczą się posługiwania różnorodnymi narzędziami.

Młodzi majsterkowicze uczą się samodzielności, staranności wykonania, cierpliwości, współpracy, dbania o porządek w sali i na stanowisku pracy, poznają sposoby wykorzystania różnorodnych materiałów, rozwijają swoją kreatywność, nabywają nowych doświadczeń.

Podczas naszych zajęć dotychczas powstają: wizytówki, biżuteria oraz breloczki do kluczy. Udział w zajęciach z majsterkowania daje dzieciom ogromną satysfakcję z samodzielnie wykonanych prac.

Zajęcia prowadzą:
p. Lucyna Gil i p. Anna Szczepańczyk