Euroweek (6-10 listopada) – podsumowanie

1030 731 Los Majkelos

🇬🇧 EuroWeek – dzień pierwszy
🟦Grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycielek, pań Anny Czerneckiej, Katarzyny Kukli, Magdaleny Kapuścik, Magdaleny Wiśniewskiej rozpoczęła przygodę Z EuroWeek. W drodze do ośrodka „Jarzębina” w Dusznikach Zdroju zwiedziliśmy Złoty Stok.

🟩Zachwyciła nas średniowieczna osada górnicza, gdzie poznaliśmy budowę i zasadę działania maszyn prostych. Maszyny te ułatwiały pracę górnikom i okolicznym mieszkańcom. Następnie udaliśmy się w kierunku Sztolni Ochrówki ze źródłem arsenowo-żelazowym oraz Kopalni Złoty Stok z nadzieją znalezienia metalu szlachetnego – złota. Niestety – wykopaliśmy tylko piryt – złoto głupców. Z ust przewodnika dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca w sztolniach.
🟨Kolejnym punktem było uroczyste otwarcie warsztatów i zapoznanie się z prowadzącymi. Wszystkim towarzyszył dobry humor i pozytywna energia.
🟧Jutro przed nami projekty i nowe wyzwania. 😊

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

🇬🇧 EuroWeek – dzień drugi

Dzień rozpoczęliśmy od pobudzającego, energetycznego tańca „energizer”. Był również czas na pracę w grupach – „speed portrait”, zajęcia kreatywne „musical challenge”.

Wspólna zabawa, konwersacje w języku angielskim pozwoliły nam ujawnić drzemiące w nas talenty. Popołudniowe zajęcia rozpoczęliśmy od wspólnego spaceru po Dusznikach Zdroju, a zakończyliśmy prezentacją przygotowanego projektu.

Zabawa była przednia 🤠🙃😁

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

🇬🇧 EuroWeek – dzień trzeci

Dzień trzeci młodzież rozpoczęła od pobudzającego tańca energizer. Nie zabrakło również ćwiczeń „creativity activity and teambuilding activity”.

Praca w grupach, konwersacja w języku angielskim na wskazany temat i prezentacja swoich prac „Neverended story”. Zwiedziliśmy również Park Zdrojowy oraz rynek w Dusznikach-Zdroju.

Dzień zakończyliśmy wspólną dyskoteką. To był kolejny dzień pełen wrażeń. 😁

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

🇬🇧 EuroWeek – dzień czwarty
Kolejny dzień warsztatów z języka angielskiego rozpoczął się od wspólnej rozgrzewki „energizer” oraz zajęć kreatywnych: ABC Workshop and Mission Impossible. Zajęcia popołudniowe spędziliśmy przy karaoke i prezentacji kultury kraju Polinezji Francuskiej – Tahiti.
Wieczorem odbyło się podsumowanie warsztatów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty EuroWeek.

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

🇬🇧 EuroWeek – dzień piąty

Wczoraj (10 listopada) wracaliśmy do domu i codziennych obowiązków naładowani pozytywną energią z pokładami wiedzy. Szczęśliwi, zadowoleni, pełni wrażeń czekamy na kolejne warsztaty EuroWeek.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos