11 listopada – akademia klas IV-VIII

1030 731 Los Majkelos

„Ten, kto nie szanuje i nie ceni
swojej przeszłości nie jest godzien szacunku
teraźniejszości ani prawa do przyszłości”
Józef Piłsudski

🇵🇱 W przededniu Narodowego Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły upamiętnili wydarzenia i postacie sprzed ponad stu lat, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości, ale też odbudowy państwa polskiego i umocnienia jego granic.

🇵🇱 Uroczyście odśpiewany został hymn państwowy. Społeczność szkolna obejrzała program słowno-muzyczny pt.: „Niepodległa – droga ku wolności” przygotowany przez uczniów klasy 8F. Akademię uświetnił występ chóru.

🇵🇱 Nad przebiegiem uroczystosci czuwali nauczyciele: p. Agnieszka Mączka, p. Lucyna Gil, p. Ewa Musiał, p. Marta Lachor-Winiarska.

🇵🇱 W ten sposób szkolna społeczniść SP 45 w Sosnowcu włączyła się w radosne świętowanie 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

📸 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości:

<<< GALERIA ZDJĘĆ >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos