„Laboratoria Przyszłości”

#LaboratoriaPrzyszłości

🪛Otwieramy pierwszą salę w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. Jest to WARSZTAT, w którym nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności majsterkowania.

🔧Od 5 października będziemy przyjmować zapisy na kółka techniczne (liczba miejsc ograniczona).

🔨Co to za projekt?
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech.

🪛Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

🔧W ramach projektu do dyspozycji naszych uczniów będzie również studio kuchenne, drukarka 3D, gogle VR oraz sprzęt audiowizualny, klocki lego.

🔨Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli naszym uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Już wkrótce kolejne info o naszych projektach! 😊

<<< ZAJRZYJ DO NASZEGO WARSZTATU >>>