Projekt z języka angielskiego

1030 731 Los Majkelos

🎧Talk about music 🎤

„Most people have a favorite song. They might like this song for different reasons: melody, lyrics, rhythm, topic, singer, band, instruments…”

🇬🇧 Grupa klasy 7g wykonała w ramach piątkowego projektu [ speaking_activity] plakaty dotyczące swoich ulubionych wykonawców muzycznych, zespołów lub piosenek.

🇬🇧 Głównym zadaniem było samodzielne przygotowanie 3-5 minutowego przemówienia (speaking), znalezienie tematu przewodniego, wyszukanie informacji, sprawdzenie ich autetyczności (czy to nie np. „fake news:). Drugi etap to było wykoanie plakatu jako bodźca/inspiracji do wypowiedzi.

🇬🇧 Dziewczyny połączyły wiedzę z umiejętnościami, przekazując zebrane informacje po angielsku, dodatkowo trenując publiczne wystąpienia, przekazywanie niewerbalnych komunikatów w mowie ciała czy komuniktywność.

Zdanie wykonane doskonale!
🇬🇧 GREAT JOB GIRLS! 🇬🇧

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos