Spotkanie autorskie i warsztaty

1030 731 Los Majkelos

20 maja gościliśmy w naszej szkole wyjątkową osobę – Panią Martynę Brodęcoacha, trenerkę, pedagoga; autorkę książek dotyczących technik relaksacji dla dzieci i młodzieży pt. „Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci”.

Pani Martyna zgodziła się poprowadzić cykl warsztatów dla klas młodszych i starszych.
W piątek odbyło się pierwsze spotkanie, na którym nasz gość podzielił się z uczniami swoimi doświadczeniami pisarskimi. Autorka opowiadała o całym procesem wydawniczym oraz emocjach, które jej przy tym towarzyszyły. Klasy młodsze i starsze mogły wypróbować różnych ćwiczeń relaksacyjnych, zawartych w książkach i dostosowanych do swojego przedziału wiekowego.
Była także możliwość zakupienia książek wraz z imienną dedykacją. Na kolejne warsztaty czekamy już za miesiąc, a pozostałe – we wrześniu.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas oraz profesjonalnie poprowadzone warsztaty z uczniami.
Z pozdrowieniami

Agata Gierlotka – organizatorka warsztatów

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos