Piękny finał, szczytny cel i dobra zabawa!

1030 770 Los Majkelos

🟡Dobiegła końca VI edycja Projektu Edukacyjnego UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”.

🔴Uczniowie naszej szkoły przygotowali 4️⃣7️⃣ charytatywnych szmacianych laleczek. Były to lalki niezwykłe, nie tylko z powodu ich urody i oryginalności, ale przede wszystkim ze względu na misje jaką im powierzono. Te małe szmaciane dzieła sztuki mają bowiem moc ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

🟢Mechanizm jest bardzo prosty. Chętni uczniowie szyją laleczki, inni członkowie społeczności SP 45 zapewniają im dom, wrzucając darowiznę do specjalnej puszki. Środki finansowe pozyskane w ten sposób przekazujemy na konto UNICEF.

🔵Ta znana wszystkim organizacja szczepi połowę dzieci na świecie. Jest największym nabywcą szczepionek na gruzlice, odrę, tężec, błonicę, krztusiec i polio.

🟣Nasza darowizna w kwocie 880 złotych, pomoże dzieciom w Afryce.

🟠Składam serdeczne podziękowania wszystkim, bez których realizacja Projektu „Wszystkie Kolory Świata” byłaby niemożliwa.

Marta Lachor-Winiarska
Koordynator UNICEF

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos