Świąteczne spotkanie klasowe

1000 709 Los Majkelos

🎄Pozostając w świątecznym nastroju zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z świątecznego spotkania klasy VIII f dwujęzycznej🎄

 

17 grudnia odbyła się w klasie VIII f dwujęzycznej ” wigilijka” czyli spotkanie przedświąteczne. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty i dużo radości z tego powodu. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców.

Na wigilijnym stole znalazły się tradycyjne polskie potrawy: barszcz czerwony , paszteciki z kapustą i grzybami, makowiec i pachnące cynamonem pierniczki. Ta wigilia, ostatnia w szkole podstawowej, na długo pozostanie uczniom w pamięci!

Świątecznego nastroju na co dzień i dużo optymizmu w nowym roku 2022 życzy klasa VIII f dwujęzyczna wraz z wychowawcą Anną Czernecką.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego collage zdjęć z tego spotkania świątecznego: 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos