Klasa 8f dwujęzyczna na zajęciach z profilaktyki uzależnień

Hazard? Nie daj się wciągnąć – akcja edukacyjna KAS

Szkoła Podstawowa nr 45 w Sosnowcu przyłączyła się do akcji edukacyjnej – „Hazard? – Nie daj się wciągnąć” organizowanej przez Krajową Administrację Skarbową pod patronatem MEiN.

Celem akcji jest rozbudzenie świadomości o szkodliwości uprawiania hazardu oraz zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu i uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 8f dwujęzycznej wraz z wychowawcą Anna Czernecką.

Warsztaty przeprowadzone przez p. Agnieszkę Szlendak- Konopkę zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczniów, dały im nie tylko wiedzę ale również przyjemnie spędzony czas w dobrej atmosferze. Pani Agnieszka Szlendak-Konopka wykazała się dużym profesjonalizmem, wiedzą oraz doświadczeniem w pracy z grupą młodzieży.