Miejski Dzień Edukacji Narodowej

1000 634 Los Majkelos

18 października w sali widowiskowo-koncertowej MUZA uczniowie SP45 mieli przy przyjemność zaprezentować program artystyczny podczas miejskich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Coroczna uroczysta gala jest miejscem wręczenia nagród Prezydenta Miasta nauczycielom i dyrektorom sosnowieckich szkół i placówek oświatowych za wzorowe wykonywanie obowiązków.

Za rok szkolny 2020/2021 wyróżnionych zostało 19 dyrektorów i 48 nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych. Podczas gali złożono również gratulacje wyróżnionym nagrodami Ministra Edukacji i Nauki, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej.

W gronie wyróżnionych nauczycieli i pracowników oświaty nagrodą Prezydenta Miasta zostali Dyrektor SP45 p. Anna Łakomska-Ciołczyk oraz nauczyciel języka angielskiego p. Michał Bednarczyk.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i umożliwienie nagrań Dyrektor PM nr 57 p. Jolancie Mroczek, Dyrektor PM nr 29 p. Beacie Koścień oraz Dyrektorowi IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica p. Grzegorzowi Walotkowi.

 

Miejskie uroczystości dla tak znakomitego grona przygotowali:

Artyści SP45 (soliści, tancerze i chór szkolny)

KLASY MŁODSZE:

Adamska Zuzanna, Bigda Laura, Doleżek Natasza, Gałęziowska Alicja, Glonek Liliana, Herbańska Milena, Janikowska Hanna, Jędrusik Julita, Kęsik Adrianna, Kiwior Kornelia, Kowal Zofia, Lizak Emilia, Łapińska Zuzanna, Łój Dagmara, Manterys Lena, Marzec Oliwia, Miedzińska Natalia, Odyjas Natalia, Otok Aleksandra, Pabiś Dominika, Pancer Maria, Peplińska Lena, Ramos Pola, Sawicka Zofia, Stokowacka Maria, Szczęsny Aleksandra, Wójcik, Maja, Włodarczyk Pola, Wójcik Zuzanna 

KLASY STARSZE: 

Baczyńska Aleksandra, Barska Wiktoria, Bysiec Jagoda, Dębowska Kaja, Dyjas Marcjanna, Gulik Amelia, Karpińska Karolina, Kliś Nastazja, Kowal Amelia,  Kowalska Alicja, Kuchciak Julia, Ligęza Alicja, Marek Iga, Mazurek Urszula, Miklasińska Maja, Muszczak Urszula, Natkańska Alicja, Niełacna Nina, Nowak Maja, Pisarska Nadia, Pluta Michalina, Rogóż Magdalena, Sitko Zofia, Spyrka Emilia, Szwed Amelia, Szywała Matylda, Tondos Zuzanna, Węgrzyn Lena,
Wilk Julita

STUDIO TELWIZYJNE SP45 „Korczuś”: 

Malwina Mech i Olaf Bojanowski

 

PROWADZĄCY GALĘ: p. Agnieszka Paciej-Motyl i p. Kamil Sławek

 

REŻYSERIA I CHOREOGRAFIA: p. Jolanta Stanek

SCENARIUSZ: p. Małgorzata Marosz-Kochan

PROWADZENIE CHÓRU: p. Lucyna Gil

SCENOGRAFIA: p. Marta Lachor-Winiarska

NAGRANIA SZKOLNEJ TELEWIZJI SP45 „Korczuś”: p. Michał Bednarczyk 

ZDJĘCIA DO WIZUALIZACJI: p. Magdalena Wiśniewska

OBSŁUGA TECHNICZNA GALI: p. Piotr Stanek

POMOC ORGANIZACYJNA SALI:  p. Agnieszka Cofór, p. Sylwia Górna, p. Magdalena Kapuścik, p. Katarzyna Kukla, p. Małgorzata Marosz-Kochan, p. Justyna Ochab, p. Małgorzata Ziętek

ZDJĘCIA I FILMY GALI: p. Michał Bednarczyk, p. Sylwia Górna, p. Katarzyna Kukla, p. Anna Marzec, p. Jolanta Stanek

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, dyrektorom oraz pracownikom niepedagogicznym szkół i placówek życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali, a już w krótce na specjalny odcinek Szkolnej Telewizji SP45  „Korczuś”, gdzie zaprezentujemy fragmenty z wydarzenia.

 

<<< KLIKNIJ PO WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

 

<<< FOTORELACJA URZĘDU MIASTA SOSNOWCA >>>

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos