Projekt WIRTUALNE WYCIECZKI

650 358 Los Majkelos

Drodzy uczniowie!

 

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego cyklu: „Wirtualne wycieczki”. Tym razem zapraszamy do Pszczyny.

Znani i lubiani aktorzy: Magdalena Stużyńska i Robert Kudelski pokażą Wam najbardziej ciekawe miejsca. Zwłaszcza słynny Zamek! Całość dopełnia opowieść dyrektora obiektu, który odkrywa przed dziennikarką Radia Katowice prawdziwe niezwykłości  zabytku.

Delektujcie się pięknem i przepychem prawdziwie książęcych wnętrz! Co ważne, wnętrz, których zdecydowaną większość  (około 80 %) stanowią oryginalne meble i bibeloty. Dzięki wirtualnej wycieczce poznacie krótką historię zamku oraz tajemne miejsca, nieudostępniane  na co dzień dla zwiedzających!
 
Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały książęce łazienki (!), winda bądź lodówka z początku XX w., musicie koniecznie obejrzeć filmy. Naprawdę  warto!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos