„Nie lękajcie się”

500 386 Los Majkelos
„Nie lękajcie się” – to tytuł Koncertu Charytatywnego z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II, który odbył się w dniu 1 października w sali widowiskowo-koncertowej Muza w Sosnowcu. W koncercie wystąpili Tomasz Żółtko & Paweł Seweryn oraz Magda Anioł z zespołem.
 
Podczas koncertu zostały zaprezentowane wiersze Karola Wojtyły, jak również odbyła się licytacja książek i płyt o tematyce religijnej. Dochód z koncertu został przeznaczony na bieżące cele statutowe Hospicjum Sosnowieckiego im.Tomasza Ap.

W tym pięknym wydarzeniu swoją cegiełkę życzliwości i pomocy dołożyli Wolontariusze wraz z opiekunami Szkolnego Klubu „Pola Nadziei” działającego w naszej szkole. Bardzo chętnie kwestowali do puszek, zachęcali do kupna książki, obsługiwali szatnię oraz przydzielali miejsca na sali.
 
Swoją postawą i otwartością pokazali, że każda forma niesienia pomocy jest ważna, gdyż POMAGAMY JAK UMIEMY. Dziękujemy. Opiekunowie – p. M.ZiętekA.Cofór
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos