Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierząt

500 500 Los Majkelos

W związku z obchodami Października Miesiąca Dobroci dla Zwierząt ogłaszamy zbiórkę i konkursy:

1. Na najciekawszą, bezpieczną zabawkę dla zwierzaka (psa lub kota) dla klas 1-8. Może to być szarpak, mata węchowa, wędka dla kota lub inna zabawka wykonana z prostych elementów i bezpieczna dla naszych zwierząt. Liczymy na Waszą pomysłowość.

2. Konkurs literacki dla klas 1-8  pod hasłem „Nasze zwierzęta-za co je kochamy”. W pracy należy napisać za co kochacie swoje zwierzę, małe albo duże. Można opisać jego historię lub ciekawą przygodę z Waszym zwierzakiem. Podzielcie się z nami radością jaką daje Wam wspólne spędzanie czasu. Praca powinna być samodzielna, czytelna, może mieć dowolną formę literacką (opowiadanie, wiersz).

3. Konkurs fotograficzny „Wesołe chwile z moim pupilem” – przesyłajcie i przynoście do nas zabawne zdjęcia Waszych zwierzaków.

Wszystkie prace należy przynosić do opiekunów wolontariatu: p. Ewy Będkowskiej s. 34 i p. Agnieszki Andrejczuk s. 15 do:

30 października 2020.


Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i 4-8

 

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasza akcję!

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos