Dyplom dla SP 45 od UNICEF Polska

1014 639 Los Majkelos
Dokładnie 20 listopada 2019 roku przypadała 30 rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Przeżywaliśmy to wydarzenie bardzo mocno, przygotowania rozpoczęliśmy we wrześniu, a po finale pozostały nam piękne wspomnienia i Dyplom od Dyrektora Generalnego UNICEF Polska – Marka Krupińskiego.
 
Realizacja projektu edukacyjnego Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka była wielkim przedsięwzięciem i obejmowała:
 
– przygotowanie uroczystych obchodów 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka w dniu 20 listopada,
 
– dzień w kolorze niebieskim, a przez to wykazanie się solidarnością z najbardziej potrzebującymi dziećmi na świecie,
 
– przybliżenie uczniom tematyki praw dziecka w codziennym życiu.
 
Na koncie naszej szkoły jest już wiele zrealizowanych projektów UNICEF, takich jak Gwiazdka dla Afryki, ZaWody dla Afryki, czy kilka edycji Wszystkich Kolorów Świata. Teraz po uzyskaniu Dyplomu możemy dopisać Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka UNICEF.
 
 
Koordynator UNICEF
Marta Lachor-Winiarska
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos