„Zamieszanie w krainie bajek”

Wszystkie bajki mają w sobie coś magicznego, coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Magiczne opowieści wiele nas uczą i pokazują, jak należy postępować w życiu.

Są takie bajki, które doskonale pamiętamy z dzieciństwa. W naszej opowieści – „Zamieszanie w krainie bajek”, złe wróżki postanowiły pomieszać popularne baśnie, a bajkowe królestwo mógł ocalić tylko król Baj…

Efekt poczynań małych aktorów z klasy II a i II c można było zobaczyć w grudniu, na szkolnej scenie. Nietuzinkowe kreacje aktorskie na pewno na długo pozostaną w pamięci licznie zgromadzonej publiczności z naszej szkoły oraz z przedszkoli nr 29 i 57.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji przedstawienia.

Podczas uroczystości rozstrzygnięto również międzyszkolny i przedszkolny konkurs plastyczny „Szalik dla Mikołaja”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

I miejsce Bruno S., Liliana J.
II miejsce Lena K.
III miejsce Michał W.

Wyróżnienia: Aleksandra W., Tymoteusz K., Dawid D., Aniela N., Mateusz B., Dawid R.

Serdecznie gratulujemy!

mgr B.Balcerek, mgr J.Stanek